Stepwise (7.x-1.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (10 entries)

en: Next
bs: Sljedeći

en: Group
bs: Grupa

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Description
bs: Opis

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Weight
bs: Težina

en: Name
bs: Ime

en: Export
bs: Izvezi

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Modules
bs: Moduli
