Stepwise (7.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (16 entries)

en: Next
ca: Següent

en: Submit
ca: Envia

en: Group
ca: Grup

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Description
ca: Descripció

en: Edit
ca: Edita

en: Weight
ca: Pes

en: Name
ca: Nom

en: Export
ca: Exporta

en: Save
ca: Desa

en: remove
ca: elimina

en: Modules
ca: Mòduls

en: Configuration
ca: Configuració

en: Please only use lowercase alphanumeric characters, underscores (_), and hyphens (-) for style names.
ca: Useu només caràcters alfanumèrics en minúscules, guions baixos (_) i guions (-) pels noms d'estils.

en: Requires: !module-list
ca: Requereix: !module-list

en: Required by: !module-list
ca: Requerit per: !module-list
