Stepwise (7.x-1.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (11 entries)

en: Next
cy: Nesaf

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Edit
cy: Golygu

en: Weight
cy: Pwysau

en: Name
cy: Enw

en: Export
cy: Allfudo

en: Save
cy: Cadw

en: Modules
cy: Modiwlau

en: Configuration
cy: Ffurfweddiad
