Stepwise (7.x-1.0-alpha1) - en to da translation catalogue (16 entries)

en: Next
da: Næste

en: Submit
da: Indsend

en: Group
da: Gruppe

en: Cancel
da: Annullér

en: Description
da: Beskrivelse

en: Edit
da: Redigér

en: Weight
da: Vægt

en: Name
da: Navn

en: Export
da: Eksportér

en: Save
da: Gem

en: remove
da: fjern

en: Modules
da: Moduler

en: Configuration
da: Indstillinger

en: Please only use lowercase alphanumeric characters, underscores (_), and hyphens (-) for style names.
da: Brug kun små bogstaver, understregninger (_) og bindestreger i formatnavne.

en: Requires: !module-list
da: Kræver: !module-list

en: Required by: !module-list
da: Kræves af: !module-list
