Stepwise (7.x-1.0-alpha1) - en to dz translation catalogue (9 entries)

en: Next
dz: ཤུལ་མམ།

en: Submit
dz: བྱིན།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Name
dz: མིང་།

en: Export
dz: ཕྱིར་འདྲེན་

en: Modules
dz: ཚད་གཞི་ཚུ་
