Stepwise (7.x-1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (16 entries)

en: Next
el: Επόμενο

en: Submit
el: Υποβολή

en: Group
el: Ομάδα

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Description
el: Περιγραφή

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Weight
el: Βάρος

en: Name
el: Όνομα

en: Export
el: Εξαγωγή

en: Save
el: Αποθήκευση

en: remove
el: αφαίρεση

en: Modules
el: Μονάδες

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: Please only use lowercase alphanumeric characters, underscores (_), and hyphens (-) for style names.
el: Παρακαλώ χρησιμοποιήστε μόνο μικρά γράμματα και αριθμούς, χαρακτήρες υπογράμμισης (_), και παύλες (-) για τα ονόματα των στυλ.

en: Requires: !module-list
el: Εξαρτάται από: !module-list

en: Required by: !module-list
el: Απαιτείται από: !module-list
