Stepwise (7.x-1.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (13 entries)

en: Next
eo: Sekva

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Description
eo: Priskribo

en: Edit
eo: Redaktu

en: Weight
eo: Pezo

en: Name
eo: Nomo

en: Export
eo: Eksportu

en: Save
eo: Konservu

en: Modules
eo: Moduloj

en: Configuration
eo: Agordoj

en: Requires: !module-list
eo: Bezonas: !module-list

en: Required by: !module-list
eo: Bezonata de: !module-list
