Stepwise (7.x-1.0-alpha1) - en to es translation catalogue (16 entries)

en: Next
es: Siguiente

en: Submit
es: Enviar

en: Group
es: Grupo

en: Cancel
es: Cancelar

en: Description
es: Descripción

en: Edit
es: Editar

en: Weight
es: Peso

en: Name
es: Nombre

en: Export
es: Exportar

en: Save
es: Guardar

en: remove
es: eliminar

en: Modules
es: Módulos

en: Configuration
es: Configuración

en: Please only use lowercase alphanumeric characters, underscores (_), and hyphens (-) for style names.
es: Por favor, para los nombres de estilos, use sólo caracteres alfanuméricos, guiones bajos (_) y normales (-).

en: Requires: !module-list
es: Necesita: !module-list

en: Required by: !module-list
es: Necesitado por: !module-list
