Stepwise (7.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (15 entries)

en: Next
et: Järgmine

en: Submit
et: Sisesta

en: Group
et: Grupp

en: Cancel
et: Tühista

en: Description
et: Kirjeldus

en: Edit
et: Muuda

en: Weight
et: Kaal

en: Name
et: Nimi

en: Export
et: Ekspordi

en: Save
et: Salvesta

en: remove
et: eemalda

en: Modules
et: Moodulid

en: Configuration
et: Seadistus

en: Requires: !module-list
et: Vajab mooduleid: !module-list

en: Required by: !module-list
et: Vajalik moodulitele: !module-list
