Stepwise (7.x-1.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (13 entries)

en: Next
eu: Hurrengoa

en: Submit
eu: Bidali

en: Group
eu: Taldea

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Description
eu: Azalpena

en: Edit
eu: Editatu

en: Weight
eu: Pisua

en: Name
eu: Izena

en: Export
eu: Esportatu

en: Save
eu: Gorde

en: remove
eu: ezabatu

en: Modules
eu: Moduluak

en: Configuration
eu: Konfigurazioa
