Stepwise (7.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (16 entries)

en: Next
fi: Seuraava

en: Submit
fi: Lähetä

en: Group
fi: Ryhmä

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Description
fi: Kuvaus

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Weight
fi: Paino

en: Name
fi: Nimi

en: Export
fi: Vie

en: Save
fi: Tallenna

en: remove
fi: poista

en: Modules
fi: Moduulit

en: Configuration
fi: Asetukset

en: Please only use lowercase alphanumeric characters, underscores (_), and hyphens (-) for style names.
fi: Käytä tyylien nimissä ainoastaan aakkosnumeerisia merkkejä, väliviivoja (-) ja alaviivoja (_).

en: Requires: !module-list
fi: Vaatii nämä: !module-list

en: Required by: !module-list
fi: Tätä vaativat: !module-list
