Stepwise (7.x-1.0-alpha1) - en to fil translation catalogue (11 entries)

en: Next
fil: Susunod

en: Group
fil: Grupo

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Weight
fil: Timbang

en: Name
fil: Pangalan

en: Export
fil: Luwasin

en: Save
fil: Pangalagaan

en: Modules
fil: Mga modulo

en: Configuration
fil: Pagsasa-ayos
