Stepwise (7.x-1.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (13 entries)

en: Next
fr: Suivant

en: Submit
fr: Soumettre

en: Group
fr: Groupe

en: Cancel
fr: Annuler

en: Edit
fr: Modifier

en: Weight
fr: Poids

en: Name
fr: Nom

en: Export
fr: Exporter

en: Save
fr: Enregistrer

en: remove
fr: retirer

en: Please only use lowercase alphanumeric characters, underscores (_), and hyphens (-) for style names.
fr: N'utilisez que des caractères alphanumériques en minuscules, des tirets bas (_) et des traits d'union (-) pour les noms de style.

en: Requires: !module-list
fr: Requiert : !module-list

en: Required by: !module-list
fr: Requis par : !module-list
