Stepwise (7.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (16 entries)

en: Next
gl: Seguinte

en: Submit
gl: Enviar

en: Group
gl: Grupo

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Description
gl: Descrición

en: Edit
gl: Editar

en: Weight
gl: Peso

en: Name
gl: Nome

en: Export
gl: Exportar

en: Save
gl: Gardar

en: remove
gl: borrar

en: Modules
gl: Módulos

en: Configuration
gl: Configuración

en: Please only use lowercase alphanumeric characters, underscores (_), and hyphens (-) for style names.
gl: Por favor, para os nomes de estilos, use só caracteres alfanuméricos, guións baixos (_) e normais (-).

en: Requires: !module-list
gl: Precisa: !module-list

en: Required by: !module-list
gl: Requerido por: !module-list
