Stepwise (7.x-1.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Next
gu: આગળ

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Group
gu: સમૂહ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Description
gu: વર્ણન

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Weight
gu: તરલતા

en: Name
gu: નામ

en: Save
gu: સાચવો
