Stepwise (7.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (14 entries)

en: Next
he: הבא

en: Submit
he: שלח

en: Group
he: קבוצה

en: Cancel
he: ביטול

en: Description
he: תיאור

en: Edit
he: עריכה

en: Weight
he: משקל

en: Name
he: שם

en: Export
he: יצוא

en: Save
he: שמירה

en: remove
he: הסר

en: Modules
he: רכיבים

en: Configuration
he: הגדרות

en: Add step
he: הוסף שלב
