Stepwise (7.x-1.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (15 entries)

en: Next
hr: Sljedeći

en: Submit
hr: Pošalji

en: Group
hr: Grupa

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Description
hr: Opis

en: Edit
hr: Uredi

en: Weight
hr: Težina

en: Name
hr: Naziv

en: Export
hr: Izvezi

en: Save
hr: Spremi

en: Modules
hr: Moduli

en: Configuration
hr: Postavke

en: Please only use lowercase alphanumeric characters, underscores (_), and hyphens (-) for style names.
hr: Koristite samo mala slova i znamenka, donje crtice (_), i crtice (-) za nazive stilova.

en: Requires: !module-list
hr: Ovisno o: !module-list

en: Required by: !module-list
hr: Nužno za: !module-list
