Stepwise (7.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (17 entries)

en: Next
hu: Következő

en: Submit
hu: Beküldés

en: Group
hu: Csoport

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Description
hu: Leírás

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Weight
hu: Súly

en: Name
hu: Név

en: Export
hu: Exportálás

en: Save
hu: Mentés

en: remove
hu: eltávolítás

en: Modules
hu: Modulok

en: Configuration
hu: Beállítás

en: Please only use lowercase alphanumeric characters, underscores (_), and hyphens (-) for style names.
hu: Csak kisbetű, szám, aláhúzás (_) és kötőjel (-) használható a stílus nevében.

en: Requires: !module-list
hu: Igényli: !module-list

en: Required by: !module-list
hu: !module-list használja

en: WEIGHT
hu: SÚLY
