Stepwise (7.x-1.0-alpha1) - en to id translation catalogue (16 entries)

en: Next
id: Selanjutnya

en: Submit
id: Kirim

en: Group
id: Grup

en: Cancel
id: Batal

en: Description
id: Deskripsi

en: Edit
id: Sunting

en: Weight
id: Bobot

en: Name
id: Nama

en: Export
id: Ekspor

en: Save
id: Simpan

en: remove
id: buang

en: Modules
id: Modul

en: Configuration
id: Konfigurasi

en: Please only use lowercase alphanumeric characters, underscores (_), and hyphens (-) for style names.
id: Harap hanya gunakan karakter alfanumerik, huruf kecil, garis bawah (_), dan tanda hubung (-) untuk nama gaya.

en: Requires: !module-list
id: Membutuhkan: !module-list

en: Required by: !module-list
id: Diperlukan oleh: !module-list
