Stepwise (7.x-1.0-alpha1) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Next
is: Næsta

en: Submit
is: Vista

en: Group
is: Hópur

en: Cancel
is: Hætta við

en: Description
is: Lýsing

en: Edit
is: Breyta

en: Weight
is: Vægi

en: Name
is: Nafn

en: Export
is: Flytja út

en: Save
is: Vista

en: remove
is: fjarlægja

en: Modules
is: Einingar
