Stepwise (7.x-1.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (16 entries)

en: Next
ja: 次へ

en: Submit
ja: 送信

en: Group
ja: グループ

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Description
ja: 説明

en: Edit
ja: 編集

en: Weight
ja: ウェイト

en: Name
ja: 名前

en: Export
ja: エクスポート

en: Save
ja: 保存

en: remove
ja: 除去

en: Modules
ja: モジュール

en: Configuration
ja: 環境設定

en: Please only use lowercase alphanumeric characters, underscores (_), and hyphens (-) for style names.
ja: スタイル名には、英小文字・数字・アンダーライン(_)・ハイフン(-)のみを利用ください。

en: Requires: !module-list
ja: !module-list が必要

en: Required by: !module-list
ja: !module-list に必要
