Stepwise (7.x-1.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (15 entries)

en: Next
jv: Sakterusé

en: Submit
jv: Kirim

en: Group
jv: Grup

en: Cancel
jv: Batal

en: Description
jv: Katrangan

en: Edit
jv: Sunting

en: Weight
jv: Urutan

en: Name
jv: Jeneng

en: Export
jv: Ngékspor

en: Save
jv: Simpen

en: Modules
jv: Modul

en: Configuration
jv: Pangaturan

en: Please only use lowercase alphanumeric characters, underscores (_), and hyphens (-) for style names.
jv: Kula suwun namung nggunakaké karakter huruf cilik, angka, garis ngisor (_), lan tandha hubung (-).

en: Requires: !module-list
jv: Mbutuhaké: !module-list

en: Required by: !module-list
jv: Dibutuhaké déning: !module-list
