Stepwise (7.x-1.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: Next
kk: Келесі

en: Submit
kk: Жіберу

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Description
kk: Сипаттама

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Weight
kk: Салмағы

en: Name
kk: Аты

en: Export
kk: Экспорт

en: Save
kk: Сақтау

en: Modules
kk: Модульдер
