Stepwise (7.x-1.0-alpha1) - en to km translation catalogue (15 entries)

en: Next
km: បន្ទាប់

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Group
km: ក្រុម

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Export
km: នាំចេញ

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Modules
km: ម៉ូឌុល

en: Configuration
km: ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​

en: Please only use lowercase alphanumeric characters, underscores (_), and hyphens (-) for style names.
km: សូម​ប្រើ​តែ​សញ្ញា​អក្សរ​ក្រម​លេខ​ជា​អក្សរ​តូច សញ្ញា (_) និង​សញ្ញា (-) ​សម្រាប់​ឈ្មោះ​រចនាប័ទ្ម​ប៉ុណ្ណោះ ។

en: Requires: !module-list
km: ទាម​ទារ ៖ !module-list

en: Required by: !module-list
km: ទាម​ទារ​ដោយ ៖ !module-list
