Stepwise (7.x-1.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (14 entries)

en: Next
ku: دواتر

en: Submit
ku: بنێرە

en: Group
ku: گرووپ

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Description
ku: دەربارە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Weight
ku: سەنگ

en: Name
ku: ناو

en: Export
ku: هه‌ناردن

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Modules
ku: مۆدیولەکان

en: Configuration
ku: شێوەپێدان

en: Requires: !module-list
ku: پێویستی هەیە بە: !module-list

en: Required by: !module-list
ku: پێویستە لەلایەن: !module-list
