Stepwise (7.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (15 entries)

en: Next
lt: Kitas

en: Submit
lt: Siųsti

en: Group
lt: Grupė

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Weight
lt: Svoris

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Export
lt: Eksportuoti

en: Save
lt: Saugoti

en: remove
lt: pašalinti

en: Modules
lt: Moduliai

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Requires: !module-list
lt: Reikia: !module-list

en: Required by: !module-list
lt: Reikalingas: !module-list
