Stepwise (7.x-1.0-alpha1) - en to mg translation catalogue (6 entries)

en: Next
mg: Manaraka

en: Submit
mg: Manaiky

en: Group
mg: Vondrona

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Description
mg: Andinindininy

en: Configuration
mg: Fanamboarana
