Stepwise (7.x-1.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (11 entries)

en: Next
mn: Дараах

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Edit
mn: Засварлах

en: Weight
mn: Жин

en: Name
mn: Нэр

en: Export
mn: Экспорт хийх

en: Save
mn: Хадгалах

en: remove
mn: устгах

en: Modules
mn: Модиулууд

en: Configuration
mn: Тохиргоо
