Stepwise (7.x-1.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (12 entries)

en: Next
mr: पुढील

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Group
mr: समुह

en: Cancel
mr: रद्द

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Edit
mr: संपादन

en: Weight
mr: मुल्य

en: Name
mr: नाव

en: Export
mr: निर्यात

en: Save
mr: संरक्षीत

en: remove
mr: मिटवा

en: Configuration
mr: संरूपण
