Stepwise (7.x-1.0-alpha1) - en to my translation catalogue (11 entries)

en: Next
my: နောက်တစ်ခု

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Weight
my: အစဉ်

en: Name
my: အမည်

en: Export
my: ပြန်ထုတ်ရန်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Modules
my: Module များ

en: Configuration
my: အပြင်အဆင်
