Stepwise (7.x-1.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (12 entries)

en: Next
ne: अर्को

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Group
ne: समूह

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Weight
ne: वजन

en: Name
ne: नाम

en: Export
ne: निर्यात गर्नुहोस्

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Modules
ne: मोड्यूलहरू

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन
