Stepwise (7.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (15 entries)

en: Next
nl: Volgende

en: Submit
nl: Indienen

en: Group
nl: Groep

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Description
nl: Beschrijving

en: Edit
nl: Bewerken

en: Weight
nl: Gewicht

en: Name
nl: Naam

en: Export
nl: Exporteren

en: Save
nl: Opslaan

en: remove
nl: verwijderen

en: Configuration
nl: Instellingen

en: Please only use lowercase alphanumeric characters, underscores (_), and hyphens (-) for style names.
nl: Gebruik alleen kleine letters en cijfers, onderstrepingstekens (_) en koppeltekens (-) voor de naam van de stijl.

en: Requires: !module-list
nl: Vereist: !module-list

en: Required by: !module-list
nl: Vereist voor: !module-list
