Stepwise (7.x-1.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (15 entries)

en: Next
nn: Neste

en: Submit
nn: Legg inn

en: Group
nn: Gruppe

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Description
nn: Beskriving

en: Edit
nn: Rediger

en: Weight
nn: Vekt

en: Name
nn: Namn

en: Export
nn: Eksporter

en: Save
nn: Lagre

en: remove
nn: fjern

en: Modules
nn: Modular

en: Configuration
nn: Oppsett

en: Requires: !module-list
nn: Krevjer: !module-list

en: Required by: !module-list
nn: Krevjast av: !module-list
