Stepwise (7.x-1.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (16 entries)

en: Next
oc: Seguent

en: Submit
oc: Sometre

en: Group
oc: Grop

en: Cancel
oc: Anullar

en: Description
oc: Descripcion

en: Edit
oc: Modificar

en: Weight
oc: Pes

en: Name
oc: Nom

en: Export
oc: Exportar

en: Save
oc: Enregistrar

en: remove
oc: suprimir

en: Modules
oc: Moduls

en: Configuration
oc: Configuracion

en: Please only use lowercase alphanumeric characters, underscores (_), and hyphens (-) for style names.
oc: Useu solament caractèrs alfanumèrics en minúscules, jonhents baixos (_) e jonhents (-) pels noms d'estils.

en: Requires: !module-list
oc: Requesís : !modul-list

en: Required by: !module-list
oc: Requis per : !modul-list
