Stepwise (7.x-1.0-alpha1) - en to os translation catalogue (10 entries)

en: Next
os: Дарддæр

en: Group
os: Къорд

en: Cancel
os: Аппар

en: Description
os: Афыст

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Weight
os: Уæз

en: Name
os: Ном

en: Export
os: Экспорт

en: Save
os: Ныффысс

en: Modules
os: Модултæ
