Stepwise (7.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (16 entries)

en: Next
pl: Dalej

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Group
pl: Grupa

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Description
pl: Opis

en: Edit
pl: Edytuj

en: Weight
pl: Waga

en: Name
pl: Nazwa

en: Export
pl: Eksportuj

en: Save
pl: Zapisz

en: remove
pl: usuń

en: Modules
pl: Moduły

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Please only use lowercase alphanumeric characters, underscores (_), and hyphens (-) for style names.
pl: Nazwy stylów mogą składać się wyłącznie z małych liter, znaków podkreślenia (_) i myślnika (-).

en: Requires: !module-list
pl: Wymaga: !module-list

en: Required by: !module-list
pl: Wymagany przez: !module-list
