Stepwise (7.x-1.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (10 entries)

en: Next
ps: بل

en: Submit
ps: ولیګه

en: Group
ps: ګروپ

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Description
ps: سپړنه

en: Edit
ps: سمون

en: Weight
ps: وزن

en: Name
ps: نوم

en: Export
ps: بهرول

en: Configuration
ps: سازول
