Stepwise (7.x-1.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: Next
pt: Seguinte

en: Submit
pt: Enviar

en: Group
pt: Grupo

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Description
pt: Descrição

en: Edit
pt: Editar

en: Weight
pt: Peso

en: Name
pt: Nome

en: Export
pt: Exportar

en: Save
pt: Guardar

en: Modules
pt: Módulos

en: Configuration
pt: Configuração
