Stepwise (7.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (16 entries)

en: Next
ru: Вперёд

en: Submit
ru: Отправить

en: Group
ru: Группа

en: Cancel
ru: Отмена

en: Description
ru: Описание

en: Edit
ru: Редактировать

en: Weight
ru: Вес

en: Name
ru: Название

en: Export
ru: Экспортировать

en: Save
ru: Сохранить

en: remove
ru: удалить

en: Modules
ru: Модули

en: Configuration
ru: Конфигурация

en: Please only use lowercase alphanumeric characters, underscores (_), and hyphens (-) for style names.
ru: Пожалуйста, используйте для названия стилей только строчные буквы, цифры, подчёркивание (_) и дефис (-).

en: Requires: !module-list
ru: Зависит от !module-list

en: Required by: !module-list
ru: Требуется для !module-list
