Stepwise (7.x-1.0-alpha1) - en to si translation catalogue (10 entries)

en: Next
si: ඊලඟ

en: Submit
si: ඉදිරිපත් කරන්න

en: Group
si: සමූහය

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Description
si: විස්තරය

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Name
si: නම

en: Export
si: අපනයනය කරන්න

en: Modules
si: මොඩියුල

en: Configuration
si: හැඩගැස්‌වීම
