Stepwise (7.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (16 entries)

en: Next
sk: Ďalej

en: Submit
sk: Odoslať

en: Group
sk: Skupina

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Description
sk: Popis

en: Edit
sk: Upraviť

en: Weight
sk: Váha

en: Name
sk: Názov

en: Export
sk: Exportovať

en: Save
sk: Uložiť

en: remove
sk: odstrániť

en: Modules
sk: Moduly

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Please only use lowercase alphanumeric characters, underscores (_), and hyphens (-) for style names.
sk: Prosím, použite len malé alfanumerické znaky, podčiarkovníky (_) a pomlčky (-) pre názvy štýlov.

en: Requires: !module-list
sk: Požaduje: !module-list

en: Required by: !module-list
sk: Požadované modulmi: !module-list
