Stepwise (7.x-1.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (12 entries)

en: Next
sl: Naslednja

en: Submit
sl: Pošlji

en: Group
sl: Skupina

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Description
sl: Opis

en: Edit
sl: Uredi

en: Weight
sl: Teža

en: Name
sl: Ime

en: Export
sl: Izvoz

en: Save
sl: Shrani

en: Modules
sl: Moduli

en: Configuration
sl: Nastavitve
