Stepwise (7.x-1.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (10 entries)

en: Submit
sq: Dërgo

en: Cancel
sq: Anulo

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Weight
sq: Pesha

en: Name
sq: Emri

en: Export
sq: Eksporto

en: Save
sq: Ruaj

en: Modules
sq: Modulët

en: Configuration
sq: Konfigurimi
