Stepwise (7.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (16 entries)

en: Next
sv: Nästa

en: Submit
sv: Skicka

en: Group
sv: Grupp

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Description
sv: Beskrivning

en: Edit
sv: Redigera

en: Weight
sv: Vikt

en: Name
sv: Namn

en: Export
sv: Exportera

en: Save
sv: Spara

en: remove
sv: ta bort

en: Modules
sv: Moduler

en: Configuration
sv: Konfiguration

en: Please only use lowercase alphanumeric characters, underscores (_), and hyphens (-) for style names.
sv: Var vänlig använd enbart gemena alfanumeriska tecken, understreck (_) och och bindestreck (-) för namn på stilar.

en: Requires: !module-list
sv: Kräver: !module-list

en: Required by: !module-list
sv: Krävs av: !module-list
