Stepwise (7.x-1.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (13 entries)

en: Next
ta: அடுத்து

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: Group
ta: குழுமம்

en: Cancel
ta: விலகு

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Edit
ta: மாற்று

en: Weight
ta: எடை

en: Name
ta: பெயர்

en: Export
ta: ஏற்றுமதி

en: Save
ta: சேமி

en: Modules
ta: மாட்யூல்கள்

en: Configuration
ta: முறையமைப்பு

en: Requires: !module-list
ta: தேவைகள்: !module-list
