Stepwise (7.x-1.0-alpha1) - en to te translation catalogue (10 entries)

en: Next
te: తరువాత

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Group
te: సమూహం

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Description
te: వివరణ

en: Edit
te: మార్చు

en: Weight
te: భారం

en: Name
te: పేరు

en: Export
te: ఎగుమతించు

en: Save
te: భద్రపరచు
