Stepwise (7.x-1.0-alpha1) - en to th translation catalogue (13 entries)

en: Next
th: ถัดไป

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Edit
th: แก้ไข

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Export
th: ส่งออก

en: Save
th: บันทึก

en: remove
th: เอาออก

en: Modules
th: โมดูล

en: Configuration
th: กำหนดค่า

en: Requires: !module-list
th: ต้องการ: !module-list

en: Required by: !module-list
th: ที่กำหนดไว้ใน: !module-list
