Stepwise (7.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (16 entries)

en: Next
tr: Sonraki

en: Submit
tr: Gönder

en: Group
tr: Grup

en: Cancel
tr: İptal

en: Description
tr: Açıklama

en: Edit
tr: Düzenle

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Name
tr: İsim

en: Export
tr: Dışarı aktar

en: Save
tr: Kaydet

en: remove
tr: sil

en: Modules
tr: Modüller

en: Configuration
tr: Yapılandırma

en: Please only use lowercase alphanumeric characters, underscores (_), and hyphens (-) for style names.
tr: Lütfen stil adları için yalnızca küçük alfasayısal karakterler, alt çizgi (_), ve kısa çizgileri (-) kullanın.

en: Requires: !module-list
tr: Gerekenler: !module-list

en: Required by: !module-list
tr: Gerek duyanlar: !module-list
