Stepwise (7.x-1.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: Next
ug: كېيىنكى

en: Submit
ug: يوللاش

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Description
ug: بايانى

en: Name
ug: ئىسىم

en: Export
ug: ئېكىسپورتلاش

en: Modules
ug: مودۇللار

en: Configuration
ug: لايىھە

en: Please only use lowercase alphanumeric characters, underscores (_), and hyphens (-) for style names.
ug: 样式名称请只使用小小写字母，下划线（_）和连字符（-）。
