Stepwise (7.x-1.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Next
ur: اگلا

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Group
ur: گروپ

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Description
ur: وضاحت

en: Weight
ur: وزن

en: Export
ur: برآمد کریں

en: Save
ur: محفوظ کریں
